ASGD KAYSERİ ŞUBESİ’NDEN ÖRNEK DAYANIŞMA

Anadolu Spor Gazetecileri Derneği Kayseri Şubesi Erciyes’te Çiğ köftede buluştu. Buluşma örnek bir dayanışmaya sahne oldu.

13 Mayıs 2017 Cumartesi 13:57

Kısa adı ASGD olan Anadolu Spor Gazetecileri ve Spor Kulübü Derneği Kayseri Şubesi yönetimi üyelerini Erciyes Kamp Eğitim Merkezinde ağırladı.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat Eskici, İl Müdürlüğü Erciyes Kamp Eğitim Merkezinde gerçekleşen etkinlik ile spor basınına hizmet veren gazetecileri ağırladı.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat Eskici, Kayseri spor basını ile her zaman birlik ve beraberlik, uyum içinde çalıştıklarını kendilerinin de spor basını gibi çalışma dönemlerinin genel manada herkesin tatil yaptığı döneme geldiğini bu nedenle her iki kesiminde yaptığı ciddi fedakarlığın farkında olduklarını söyledi.
Eskici, Kayseri’de 44 farklı branşta hizmet verdiklerini ve Erciyes tesislerini yenilediklerini belirterek, etkinlik kapsamında 80 yatak kapasitesine ulaşan Erciyes tesislerini basın mensuplarına gezdirdi. 
Anadolu Spor Gazetecileri Derneği (ASGD) Kayseri Şube başkanı Yavuz Navruz, geride kalan genel kurul süreci ile yeniden görev almanın sorumluluğu ile start verdiklerini önümüzdeki süreçte ciddi bir çalışma temposuna gireceklerini ifade ederek, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat Eskici’ye kendilerine gösterdiği yakın ilgi ve destekten dolayı teşekkür etti ve başarılar diledi. 
Anadolu Spor Gazetecileri Derneği (ASGD) Kayseri Şube başkanı Yavuz Navruz, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat Eskici’ye gösterdiği nezih ev sahipliği için teşekkür ederek günün anısına bir plak takdim etti.
Mehmet Fatih Kaymaz'ın yoğurduğu birbirinden nefis çiğköfteler tadıldı.
Yemeğe Kayseri gazeteciler başkanı Metin Kösedağ, Türkiye Gazeteciler federasyonu yönetim kurulu üyesi veli Altınkaya, TSYD Temsilcisi Oktay Ensari, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü şube ve ilçe müdürleri ve ASGD üyeleri katıldılar. 

Bilindiği gibi ASGD Kayseri Şubesi Olağan Genel Kurulu’nu 22.04.2017 tarihinde gerçekleştirmiş ve tek listenin yer aldığı genel kurulda Yavuz Navruz başkanlığındaki mevcut yönetim yeniden seçilerek yeni görev döneminin startını görev dağılımı yaparak vermişlerdi. 


Yükleniyor...