ASGD KARABÜK’ten KBÜ REKTÖRÜ’ne PLAKET

Anadolu Spor Gazetecileri Derneği Karabük Şube Başkanı Semih GÜLEN ve Yönetim Kurulu Üyeleri İsmail AKÇA ile Yasin ERDEM, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Burhanettin UYSAL'ı makamında ziyaret etti.

03 Mart 2012 Cumartesi 00:10

Anadolu Spor Gazetecileri Derneği Karabük Şube Başkanı Semih GÜLEN ve Yönetim Kurulu Üyeleri Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Burhanettin UYSAL ile Karabük'te yapılan spor etkinlikleri ve yapılması planlanan spor tesisleri hakkında bilgi alış verişinde bulundular. ASGD Karabük Şube Başkanı Semih GÜLEN; “Karabük Üniversitesi her alanda Karabük şehrinin lokomotifidir. Bu alanlardan bir tanesi de spordur. Üniversitemiz, kampus alanı içerisinde yirmi beş bin kişilik stat yaparak Karabük'teki spor etkinliklerinin artmasında çok etkin bir rol oynayacaktır. Bizlerden bu konuda yardımlarını esirgemeyen ve Karabük'ün gelişmesinde çok büyük katkı sağlayan Rektörümüze teşekkürlerimizi yürekten sunuyoruz” dedi.

Semih GÜLEN Karabük'teki spor etkinliklerinde göstermiş olduğu desteklerinden ve çalışmalarından dolayı KBÜ Rektörü Prof. Dr. Burhanettin UYSAL'a Anadolu Spor Gazetecileri Derneği adına 'Teşekkür Plaketi'ni takdim etti.

Ziyaretlerinden dolayı Anadolu Spor Gazetecileri Derneği Karabük Şube Başkanı Semih GÜLEN ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkürlerini sunan Rektör Prof. Dr. Burhanettin UYSAL elde edilen bu başarıların bireysel bir başarı olmadığını belirterek; “ Öncelikle plaketiniz için çok teşekkür ederim. Karabük Üniversitesi şehri ve halkıyla bütünleşmiş bir üniversitedir. Bu şehrin üniversitesi olarak elimizdeki imkanları sonuna kadar kullanma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Spor kardeşliğin ve dostluğun yaratılmasında en büyük unsurdur. Bu nedenle de Karabük Üniversitesi en büyük yatırımlarını spor tesislerine yapıyor ve Türkiye'nin en modern, en fonksiyonel stadını inşa ediyoruz. Bugünden Türkiye'nin en büyük sporcularını yetiştirmeye çalışıyoruz. Yapılan ve yapılacak olan her türlü spor etkinliklerinde yer almaya hazırız” dedi.

Karşılıklı verilen birlik, beraberlik mesajlarının ardından ASGD ve Üniversite arasında beraber bir etkinlik yapılması da kararlaştırıldı.


Yükleniyor...