Balıkesir ASGD’de nöbet değişimi: Yeni Başkan Güneş

Anadolu Spor Gazetecileri Derneği Balıkesir Şubesi, Cengiz Güneş başkanlığında yeniden yapılandı

26 Mart 2013 Salı 16:30
Anadolu Spor Gazetecileri Derneği (ASGD) Balıkesir şubesinin olağanüstü kongresi  Paşa Konağı'nda gerçekleştirildi. Ümit Ulus’un Divan Başkanı olduğu kongrede tek liste yer aldı.

Yapılan seçim sonucunda Cengiz Güneş’in başkanlığında Ömer Kantarlıoğlu, Otağ Fırıncıoğulları, Göktuğ Şeremetli ve Soner Kanber’den oluşan liste göreve geldi.

Listede Mahmut Acaröz, Ramazan Karaca ve Mustafa Sütçüoğlu denetim kurulunda yer alırken, büyük Kongre delegeleri de Ramazan Demir, Cengiz Güneş, Ömer Kantarlıoğlu, Atilla Kaya, Mahmut Acaröz, Ümit Ulus ve Hilmi Duyar’dan oluştu.

Yeni yönetim kurulu yaptığı ilk açıklamada, “Balıkesir’de sporun çıtası yükseliyor. Balıkesirspor PTT 1. Lig yolunda emin adımlarla ilerlerken, BEST Balıkesir Basketbol Kulübü de 2. ligde play-off mücadelesi veriyor. Ayvalıkgücü ise 3. lig yolunda önemli yol kat etti. Çıtanın yükseldiği bir şehirde ASGD yönetimi olarak bize verilen bayrağı en iyi şekilde taşımak istiyoruz. Sporda kentimizin daha iyi yerlere gelmesi için üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yerine getireceğiz. Ekip olarak önümüzdeki süreçte çok çalışıp, sporda çıtanın daha da yükselmesi için gayret göstereceğiz. Bize verilen görevi layıkıyla yerine getirmek için çaba sarf edeceğiz” denildi. 

Yükleniyor...