ASGD ŞUBE BAŞKANLIĞI’NA HİLMİ ÇETİN GETİRİLDİ

Anadolu Spor Gazetecileri Derneği Bursa Şubesi Başkanlığı'na Hilmi Çetin getirildi.

27 Aralık 2018 Perşembe 13:11
 10-12-2018 tarihinde toplanan ASGD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu, bir yılı aşkın süredir toplantılara katılmayan ve dernek tüzüğünün ilgili maddesi gereğinde yönetim kurulu üyeliği kendiliğinden düşen Muhterem Çakır'ın yerine ASGD Bursa Şubesi Başkanı olarak Hilmi Çetin'in getirilmesine karar verdi.

Dernek merkezinde toplanan Hilmi Çetin, Onur Genç, Niyazi Aşır, Cemil Kısık ve yedek üyelikten asil üyeliğe kabul edilen Ali Kaygısız'ın oy birliği ile yapılan yönetim değişikliği, ASGD Bursa Şubesi'nin yeniden yapılandırılmasını beraberinde getirdi. 
Karar sonrası bir açıklama yapan ASGD Bursa Şubesi'nin yeni Başkanı Deneyimli Gazeteci Yazar Hilmi Çetin, "El birliği ile ASGD Bayrağını daha da yükseltmeye devam edeceğiz. Genel Merkezimizce yürütülen ulusal ve uluslararası projelere ASGD Bursa Şubesi olarak aktif biçimde çalışmaya ve katkı koymaya her zamanki gibi devam edeceğiz. 25 yıl önce Bursa'da doğan ve bütün Anadolu'yu kucaklayan ASGD'yi, ülkemizde layık olduğu biçimde temsil edecek ve diğer şubelerimizle dayanışma içinde olacağız" dedi.

Anahtar Kelimeler: Asgd, Hilmi çetin
Yükleniyor...