GENEL BAŞKAN MEKTUBU-OCAK/2012

Sevgili Meslektaşlarım; ASGD’ye sonuna kadar gönül verdiğinizi ve şartlar ne olursa olsun sahip çıkmaya devam edeceğinizi biliyorum.

14 Ocak 2012 Cumartesi 16:35
Sevgili Meslektaşlarım;
Yeni yıl ile birlikte mücadele bayrağımızı yeniden yükseltmiş bulunmaktayız.
Genel Merkez olarak, her fırsat ve zeminde ASGD’nin etkinliğini dile getiriyoruz, özellikle de kazandığımız mücadeleyi yeniden kazanabilmek için büyük gayret gösteriyoruz.
Yukarıdaki, “Kazandığımız mücadeleyi yeniden kazanabilmek için mücadele ediyoruz” ifadesi sanırım dikkatinizi çekmiştir.
Bunu özellikle kullandım.
Demokratik hukuk devletinde, böylesine absürt bir durumun nasıl olabileceğine dikkat çekmek amacındayız ve yetkili mercilere bir gönderme yapmayı hedefliyoruz.
Siz değerli şube başkanlarımdan, temsilcilerimden ve tüm üyelerimizden aynı söylemi bulunduğunuz illerde sık sık dile getirmenizi ve yaşanan hukuk çelişkisine her fırsat ve zeminde ısrarla dile getirmenizi istiyorum.
Halen devam etmekte olan hukuksuzluğu aşabilmemiz için topyekun seferber olmalı ve mücadelemizi özellikle bakanlar, milletvekilleri, devlet görevlileri, bürokratlar ve yetki sahibi diğer kamu görevlilerinin bulunduğu her ortamda yükseltmeliyiz.
Sevgili Meslektaşlarım;
ASGD’ye sonuna kadar gönül verdiğinizi ve şartlar ne olursa olsun sahip çıkmaya devam edeceğinizi biliyorum.
Derneğimizin adındaki “Anadolu” sözcüğünün anlamına yakışır bir kararlılık ve mücadele anlayışı içinde olmaya elbette ki devam edeceğiz.
Ve istediğimizi elde edinceye kadar yılmadan, bıkmadan, usanmadan her geçen gün daha da artan bir heyecan ve coşku içerisinde davamıza sahip çıkmayı tabii ki sürdüreceğiz.
Bu duygu ve düşüncelerle sizleri saygıyla selamlıyor, bir kez daha 2012 yılının size, ailenize, ASGD camiasına ve tabii ki tüm ülkemize güzellikler getirmesini gönülden diliyorum.
Sevgilerimle.
Yükleniyor...