ASGD BALIKESİR

01 Haziran 2011, 13:37:06:

Anadolu Spor Gazetecileri Derneği Balıkesir Şubesi'nde, Cengiz Güneş güven tazeledi.

 Anadolu Spor Gazetecileri Derneği (ASGD) Balıkesir şubesinin olağan kongresi gerçekleştirildi, tek listeyle gidilen kongrede yapılan seçim sonucunda Cengiz Güneş’in başkanlığında Ömer Kantarlıoğlu, Otağ Fırıncıoğulları, Göktuğ Şeremetli ve Soner Kanber’den oluşan liste yeniden göreve geldi.

Listede Mahmut Acaröz, Ramazan Karaca ve Mustafa Sütçüoğlu denetim kurulunda yer alırken, Büyük Kongre Delegeleri de Ramazan Demir, Cengiz Güneş, Ömer Kantarlıoğlu, Hasan Otağ Fırıncıoğulları, Sebahattin Göktuğ Şeremetli, Soner Kanber ve Mahmut Acaröz'den oluştu.

Yeni yönetim kurulu yaptığı adına açıklamada, “ Çıtanın yükseldiği bir şehirde ASGD yönetimi olarak bize verilen bayrağı en iyi şekilde taşımak istiyoruz. Balıkesirsporumuz Süper Lige yükselmenin gururnu yaşıyor. Sporun diğer alanlarında da kentimizin daha iyi yerlere gelmesi için üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yerine getireceğiz. Ekip olarak önümüzdeki süreçte çok çalışıp, sporda çıtanın daha da yükselmesi için gayret göstereceğiz. Bize verilen görevi layıkıyla yerine getirmek için çaba sarf edeceğiz” denildi.